POTVRZENÍ PRO ÚČELY SLEVY NA DANI

Potvrzení pro účely slevy na dani za platby školného za předškolní vzdělávání bude škola vydávat po zpracování všech plateb, bankovních výpisů a účetní závěrky, tj.  nejdříve konec ledna 2016.

Zákon o žádném pevném termínu nehovoří, ale limit pro odevzdání tohoto potvrzení  zaměstnavateli je do 15. 2. 2016. Jednotný formulář na potvrzení platby není, škola si vytvořila svůj.

Potvrzení se vydá pouze jedno a jednomu z rodičů proti podpisu při převzetí.                                                                   Potvrzení bude vydávat ředitelka školy ve své kanceláři 5. 2. a 12. 2. 2016 od 7,00 do 8,30 hod. a od 14,30 do 17,00 hod.

Vložil: Rajterová Petra,  09.01.2016 v 19:35:23