První BAZÁREK oblečení v naší školce :))

VÁŽENÍ RODIČE, ZVEME VÁS NA ….

„PRVNÍ ŠKOLKOVÝ BAZÁREK“

Chceme Vám nabídnout možnost  „dobře prodat“  a  „výhodně nakoupit“  a to dámské a dětské oblečení všech velikostí a z celé sezony (jarní, letní, podzimní i zimní oblečení)

KDY…?     SOBOTA  6.6. 2015

KDE…?     V PROSTORÁCH  ŠKOLKY  (MODRÁ PASTELKA)

ČAS :        OD 9,00 – 12,00 HOD. (prodej oblečení)

Pokud chcete prodat:

Prodat můžete dámské a dětské oblečení, čisté a zachovalé. smiley Počet kusů je limitován na 25 kusů/osoba.  Vybrané oblečení  viditelně označíte cedulkou s cenou a poznávacím kódem (!!!)

„Poznávací kód“  slouží k identifikaci prodávajícího pro pozdější vyúčtování prodaného zboží.

Poznávací kód získáte ve své třídě u své paní učitelky smiley  Budete ho psát na KAŽDÝ KUS oblečení, hned za cenu. Cedulku s cenou a kódem dobře připevněte na oblečení !!!!

70,-KčM13

Zároveň dostanete formulář na  „SEZNAM OBLEČENÍ“ , kde vypíšete zboží, které prodáváte + cenu.

Např.

Vaše  jméno:        zde vypíšete svůj poznávací kód:

Jana Nováková

Poznávací  kód:  M13

NÁZEV ZBOŽÍ:

CENA:

Kalhoty  zelené v.38

120,- Kč

Sukně růžová v.128

50,- Kč

Tento SEZNAM OBLEČENÍ odevzdáte zároveň s přineseným oblečením v pátek 5.6. 2015

Oblečení naskládejte buď do igelitových tašek nebo krabic.

Pro „mimoškolkové zájemce“ o prodej oblečení:  Poznávací kód a seznam oblečení si vyzvedněte ve třídě MODRÁ PASTELKA (viz. zvonek).  Přijít nakupovat v sobotu můžete samozřejmě také smiley .

Oblečení vybíráme v pátek 5.6. 2015 od 12,30-13,00 (pro ty co chodí pro děti po obědě) a od 14,30-17,00 (pro ty co chodí pro děti po spaní)  Prostě a jednoduše, jak si přijedete vyzvednout dítě/děti ze školky, zároveň nám přivezete oblečení do bazárku + seznam oblečení.

Pokud chcete nakoupit:

Přijďte v sobotu 6.6. 2015 od 9,00-12,00 hod. do školky (MODRÁ PASTELKA) a můžete vybírat, zkoušet, nakupovat…. smiley

Vybrané oblečení zaplatíte u pokladny ve třídě….

Pokud přijdete společně s dětmi, prosím respektujte, že třída/školka v době konání bazárku není hernou pro děti. Není možné zajistit v tu dobu bezpečnost dětí. Děkujeme za pochopení heart

Výdej neprodaného zboží  a vyúčtování peněz za prodané zboží bude hned odpoledne 6.6. 2015 od 13,30-14,30 hod.

Provize MŠ je 15% z prodaného zboží….

Pro nakupující:  Vezměte s sebou menší bankovky a mince, usnadníte nám vracení peněz při Vašem nákupu, moc děkujeme smiley

Těšíme se na vás a doufáme, že Vás náš BAZÁREK potěší a dobře prodáte i nakoupíte…

Kolektiv MŠ  ♥♥♥