VÁNOČNÍ BESÍDKA

Vážení rodiče,

zveme Vás na „Vánoční posezení ve školce“ Přijďte s námi posedět, popovídat si, ochutnat vánoční cukroví a poznat své děti v jiném prostředí a v akci….heart

Kdy? Ve čtvrtek 21. 12. 2017 od 16,00 hod. Co máte přinést? Kromě sebe a dobré nálady přineste vánoční cukroví, sušené ovoce, oříšky, tyčinky, džusy nebo limonády pro děti atd. (co máte rádi) a to nejpozději do 21. 12. ráno, ať to stihneme připravit na stoly.  Co pro Vás připravíme my? Svátečně vyzdobíme třídu a stoly, nachystáme Vámi přinesené občerstvení, uvaříme kávu a čaj… S dětmi připravíme pro Vás program, zazpíváme si koledy. Na závěr besídky možná přijde Ježíšek …..

Těšíme se na Vás, kolektiv MŠheart

Vložil: Brabencová Jitka,  13.11.2017 v 12:22:03