Celodenní výlet

19.6.2017 pojedeme s dětmi na celodenní výlet na zámek Staré Hrady, kde nás budou provázet pohádkové postavičky, navštívíme pohádkové sklepení i půdu :)

Odjezd: V 8,30 od MŠ

Příjezd: V cca 16,00 hod.

S sebou: Batůžek a v něm pláštěnka, 2 x svačina, pití (bez bublin a v "nevytékavé" láhvi-bude li potřeba, doplníme vodou u oběda v restauraci)

Dětem které potřebují Kinedril, ho podejte ještě před cestou doma, druhou dávku (na zpáteční cestu) odevzdejte ráno učitelce ve třídě. (cesta trvá cca 2 hodiny)

Cena: Výlet bude placen z částky na akce školky, nic tedy nedoplácíte :) (vstupné na zámek, autobus a oběd v restauraci)

Dejte dětem POHODLNÉ oblečení podle počasí...prosíme NE kšandy, pevné pásky u kalhot a podobné překážky při náhlé potřebě jít na WC...děkujeme za pochopení! :)