Odražedla a koloběžky pro školku :))

Vážení rodiče, obracíme se na Vás s prosbou ohledně "odražedel" pro děti. Několik rodičů nás v minulých dnech prosilo, aby jejich děti nejezdily na plastových motorkách, že si ničí boty. S kolegyněmi jsme se proto dohodly, že plastové motorky necháme malým dětem (3 roky) a pro starší časem pořídíme klasická "předkola", tedy odražedla a koloběžky. Rozvoj hrubé motoriky je v předškolním věku zásadní, takže je nechceme o nic ochudit. Proto se na Vás obracíme s prosbou, kdo by měl doma starší odražedlo/koloběžku a chtěl ho/jí věnovat školce, budeme moc rády. Uvítáme taky starší deky, pokud je budete vyřazovat...také na zahradu. Děti rády pořádají "pikniky v trávě" a tak deky v hezkém počasí určitě využijeme :))) Za vše moc děkujeme. Kolektiv MŠ.

Vložil: Brabencová Jitka,  17.04.2016 v 19:16:16